PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104342}

4. piętro

Planta 4ª
7,7 9 557
ocen
7,7 10 1 9557
6,3 3
oceny krytyków
4. piętro
powrót do forum filmu 4. piętro

Wróciłem dziś do domu zmęczony pracą, wkurzony na kilku ludzi, poirytowany późną porą, brakiem obiadu, rachunkami które będę musiał za chwilę zapłacić, rozmyślałem o kiepsko prosperującej firmie itp. Ot dzień jak co dzień.
Obejrzałem ten film i zrozumiałem, jak bardzo moje problemy są nieistotne...

ocenił(a) film na 5
darek_sith

Niestety, nie jest tak, jak piszesz. Możemy płakać, możemy współczuć, możemy pomagać, ale i tak najważniejsi jesteśmy sami dla siebie. Powinniśmy mieć, oczywiście, dystans do życia i do siebie, ale MOJE problemy są DLA MNIE najistotniejsze. Wszyscy tak uważają, mało kto się do tego przyznaje. Co do filmu - takie produkcje są bardzo potrzebne, ale nie po to, by współczuć i estetycznie się wzruszyć, ale z tego powodu, by choć niektórym z nas otworzyć oczy na na chorobę czy niepełnosprawność.

ocenił(a) film na 8
Krzypur

No to jest akurat oczywistość, że w danej chwili w danej sytuacji każde ma inne problemy i na nich się skupia. Nikt nie martwi się naprawdę o zdrowie dopóki nie zachoruje. Takie jest życie. Ale to właśnie film taki ja ten, pozwala na chwilę "otworzyć oczy" jak napisałeś/aś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones