PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104342}

4. piętro

Planta 4ª
7,7 9 558
ocen
7,7 10 1 9558
6,3 3
oceny krytyków
4. piętro
powrót do forum filmu 4. piętro

8/10

ocenił(a) film na 8

świetny film, bardzo dobry scenariusz; przyjemnie się ogląda; bardzo pozytywnie jest zrealizowany - jestem pod wrażeniem; gra aktorska (mimo młodego wieku) równie świetna
Moja ocena: 8/10

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Rzadko kiedy oglądam hiszpańskie filmy, ale ten zrobił na mnie duże wrażenie. Super muzyka, świetna gra aktorska i ogólnie fajny klimat w filmie. Polecam!
"Nie jesteśmy kalekami, jesteśmy karatekami!" :)

ocenił(a) film na 9
Pauleta

dokladnie! film rewelacyjny! dzieciaki zagraly niesamowicie, muzyka tworzy swietny klimat, a wszystkie wydarzenia w filmie, pomimo tego, ze czasem w glowie sie nie miescilo co oni wyprawiaja, sa tak realistyczne, ze czlowiek wierzy w te zwariowane wybryki
w tym filmie nic nie jest jasne od poczatku - faktow dowiadujemy sie albo z kontekstu, albo po czasie
wzniosle chwile nie sa patetyczne, a smutne fragmenty nie sa moralizatorskie - idealna rownowaga w kazdej minucie filmu
goraco polecam kazdemu, bo kazdy moze w nim znalezc cos dla siebie - dorosli madre przeslanie i prawdziwy, niewymuszony humor, dzieciaki natomiast na swoj sposob beda mogly utozsamic sie z bohaterami filmu
ulubione 9 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones